Okruh 2

Chomutovsko

Fotíte, nebo s focením teprve začínáte? A toužíte po opravdu netradičních krajinářských snímcích?

Pokud ano, pak je náš environmentální fotokurz určený právě pro vás. Vyražte s námi na úpatí Krušných hor zachytit těžbu i následné využití hnědého uhlí.

Při jižním okruhu se budeme pohybovat v okolí měst Chomutov a Kadaň. Společně uvidíme rypadla v povrchových dolech a tři obrovské tepelné elektrárny. Nevynecháme ani ikonu boje proti prolomení těžebních limitů – zámek Jezeří. 

Workshop je určený pro fotografy všech úrovní – od začínajících po pokročilé. Kvůli co nejindividuálnějšímu přístupu k vám budou na místě vždy dva zkušení lektoři fotografové.

Na Mostecko jezdíme fotit téměř 20 let, a tak jsme pro vás vytipovali fotograficky nezajímavější místa. Strach mít nemusíte – pohybovat se budeme jen na veřejně přístupných místech. Drtivá většina těchto míst je dostupná autem, bát se tak nemusíte ani nadlidských fyzických výkonů 🙂

Objednejte se telefonicky nebo emailem (více ZDE)

Chcete fotokurz věnovat někomu blízkému? Máme pro vás dárkové poukázky.

CENA:

2900 Kč

Cena zahrnuje vedení po celou dobu kurzu vždy dvěma zkušenými reportážními fotografy. Ostatní náklady (pojištění, veškerou dopravu, stravu, atd.) si každý účastník fotokurzu hradí sám.

TERMÍNY FOTOKURZU:

V zimních měsících roku 2021 jezdíme fotit obvykle o sobotách (případně je možné se domluvit na jakýkoliv den v týdnu).

Chtěli byste jet raději v týdnu? Jste skupina? Nebo chcete mít náš kurz jen pro sebe? Domluvte si s námi INDIVIDUÁLNÍ CESTU.

  PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ?

Kurzu se mohou zúčastnit skutečně všichni fotografové – začínající i pokročilí. Pokud nefotíte, ale téma industriálního Mostecka vás zajímá, jste samozřejmě vítáni. Drtivá většina míst je dostupná autem (pohybovat se budeme jen na veřejně přístupných místech), případně dojdeme pěšky desítky metrů v lehkém terénu.

U účastníků mladších 18 let je nutná přítomnost dospělého doprovodu.

Objednejte se telefonicky nebo emailem (více ZDE)
Fotografie z tohoto okruhu: