Okruh 1

Mostecko

Fotíte, nebo s focením teprve začínáte? A toužíte po opravdu netradičních krajinářských snímcích?

Pokud ano, pak je náš environmentální fotokurz určený právě pro vás. Vyražte s námi na úpatí Krušných hor zachytit těžbu i následné využití hnědého uhlí.

Společně uvidíme nejhlubší povrchový důl v zemi – Lom Bílina a jeho monumentální kolesová rypadla. Uvidíme také skutečné ocelové město. Právě známou knihu Julese Verna připomíná nedaleký chemický závod, který zachytíme hned z několika fotogenických míst. Odtud se přesuneme k zámku Jezeří, tyčícímu se nad hnědouhelným lomem ČSA. A nevynecháme ani tepelné elektrárny, další z nepřehlédnutelných obrů na Mostecku.

Workshop je určený pro fotografy všech úrovní – od začínajících po pokročilé. Kvůli co nejindividuálnějšímu přístupu k vám budou na místě vždy dva zkušení lektoři fotografové.

Na Mostecko jezdíme fotit téměř 20 let, a tak jsme pro vás vytipovali fotograficky nezajímavější místa. Strach mít nemusíte – pohybovat se budeme jen na veřejně přístupných místech. Drtivá většina těchto míst je dostupná autem, bát se tak nemusíte ani nadlidských fyzických výkonů 🙂

Objednejte se telefonicky nebo emailem (více ZDE)

Chcete fotokurz věnovat někomu blízkému? Máme pro vás dárkové poukázky.

CENA:

2900 Kč

Cena zahrnuje vedení po celou dobu kurzu vždy dvěma zkušenými reportážními fotografy. Ostatní náklady (pojištění, veškerou dopravu, stravu, atd.) si každý účastník fotokurzu hradí sám.

TERMÍNY FOTOKURZU:

Sobota 1. června 2019 (8:00-18:00)

(další pevné termíny budou následovat po letních prázdninách od začátku září 2019)

Nevyhovuje vám žádný z našich termínů? Chtěli byste jet raději v týdnu? Jste skupina? Nebo chcete mít náš kurz jen pro sebe? Domluvte si s námi INDIVIDUÁLNÍ CESTU.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ?

Kurzu se mohou zúčastnit skutečně všichni fotografové – začínající i pokročilí. Pokud nefotíte, ale téma industriálního Mostecka vás zajímá, jste samozřejmě vítáni. Drtivá většina míst je dostupná autem (pohybovat se budeme jen na veřejně přístupných místech), případně dojdeme pěšky desítky metrů v lehkém terénu.

U účastníků mladších 18 let je nutná přítomnost dospělého doprovodu.

Objednejte se telefonicky nebo emailem (více ZDE)
Fotografie z tohoto okruhu: