Workshopy

Nabízíme dva tematické fotografické okruhy. První je v okolí města Most (zde), druhý pak v okolí Chomutova a Kadaně (zde).

Fotíte, nebo s focením teprve začínáte? A toužíte po opravdu netradičních krajinářských snímcích?

Pokud ano, pak je náš environmentální fotokurz určený právě pro vás. Vyražte s námi na úpatí Krušných hor zachytit těžbu i následné využití hnědého uhlí.

Společně uvidíme nejhlubší povrchové doly v zemi a jejich monumentální kolesová rypadla. Uvidíme také skutečné ocelové město. Právě známou knihu Julese Verna připomíná chemický závod, který zachytíme hned z několika fotogenických míst. Spatříme i zámek Jezeří, tyčící se nad hnědouhelným lomem. A nevynecháme ani tepelné elektrárny, další z nepřehlédnutelných obrů na Mostecku a Chomutovsku.

Na sever Čech jezdíme fotit téměř 20 let, a tak jsme pro vás vytipovali fotograficky nezajímavější místa.

Objednejte se telefonicky nebo emailem (zde)

Chcete fotokurz věnovat někomu blízkému? Máme pro vás dárkové poukázky.

CENA:

2900 Kč

Cena zahrnuje vedení po celou dobu kurzu vždy dvěma zkušenými reportážními fotografy. Ostatní náklady (pojištění, veškerou dopravu, stravu, atd.) si každý účastník fotokurzu hradí sám.

TERMÍNY FOTOKURZŮ:

Aktuální termíny fotokurzů najdete v záložkách Okruh 1 (zde) a Okruh 2 (zde).

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ?

Kurzu se mohou zúčastnit skutečně všichni fotografové – začínající i pokročilí. Pokud nefotíte, ale téma industriálního Mostecka vás zajímá, jste samozřejmě vítáni. Drtivá většina míst je dostupná autem (pohybovat se budeme jen na veřejně přístupných místech), případně dojdeme pěšky desítky metrů v lehkém terénu. Kvůli co nejindividuálnějšímu přístupu k vám budou na místě vždy dva zkušení lektoři fotografové.

U účastníků mladších 18 let je nutná přítomnost dospělého doprovodu.

Objednejte se telefonicky nebo emailem (zde)

Chcete fotokurz věnovat někomu blízkému? Máme pro vás dárkové poukázky.